Blog 

blog-stahovanie-plusim-02

Ako ušetriť na cene pri sťahovaní

Máte nervy zo sťahovania? Koľko zaplatím sťahovacej firme a čo keď mi niečo zničia? Ak sa dostatočne pripravíte, sťahovanie môžete mať z krku už za jeden deň.
blog-stahovanie-plusim-01

Sťahovacia služba: Čo všetko vám zabezpečí?

Niekoľkomesačné hľadanie nových kancelárskych priestorov, výber lokality, telefonáty a obhliadky, trochu stresu a chaosu a v neposlednom rade potreba zohnať spoľahlivú sťahovaciu službu. Čo od nej vlastne môžete čakať?
blog-stahovanie-plusim-03

Vysoké náklady na nový office? Skúste bazár kancelárskeho nábytku

V začiatkoch podnikania nie je jednoduché vysporiadať sa s nákladmi na materiálne vybavenie. Stačí, keď si prenajmete pár metrov štvorcových v centre Bratislavy a zaobstaráte si niekoľko pracovných miest. Avšak práve v tomto si viete pomôcť použitým kancelárskym nábytkom.
blog-stahovanie-plusim-05

Sťahovanie ťažkých bremien od A po Z

Ak sú súčasťou Vášho vybavenia ťažké technológie a zariadenia, ako kopírka, biliardový stôl či laboratórny prístroj, prečítajte si niekoľko bodov, ktoré vám pri ich presťahovaní pomôžu.
blog-stahovanie-plusim-06

Návod na bezpečné sťahovanie klavírov

Sťahovanie prináša veľa otázok. Taký klavír môže vážiť až 400 kg. Zistite, čo potrebujete vedieť na jeho presťahovanie. Ak máte doma ťažké bremená ako klavír, bazén, vaňu alebo sochy, náklad a počet ľudí zapojených do procesu sťahovania sa zvýši.