Blog 

blog01

OCEĽOVÁ PLOŠINA – ponuka na predaj

Ponúkame na predaj oceľovú samonosná plošinu, ktorá je riešená ako priehradová konštrukcia umožňujúca plné využitie priestoru pod aj na plošine.
2018-12-21-01-43-10-1

#ŠARKY ĎAKUJE(me) s PLUSIMom

PLUSIM je VIAC ako SŤAHOVANIE. Naskytla sa príležitosť, tak sme sa rozhodli podporiť dobrú vec. A to prostredníctvom účasti ako „partner“
stahovanie-velkej-firmy

SŤAHOVANIE VEĽKEJ FIRMY

PRESŤAHOVANIE VEĽKEJ FIRMY – skúsenosť SPOKOJNEHO KLIENTA Pomyslenie na presťahovanie veľkej firmy, ktorá musí nepretržite fungovať bez prestávky alebo dovolenky zamestnancov prináša množstvo obáv, takže sa stáva, že konečné rozhodnutie sa neustále posúva. Až
PLUSIM SKLAD

USKLADNENIE v SKLADE PLUSIM

Ponúkame dočasné, aj dlhodobé uskladnenie, resp. uloženie nábytku, sezónneho mobiliáru, pracovných pomôcok, tovaru a rôznych iných vecí v našich skladových priestoroch . Skladovanie je určené pre fyzické osoby a rovnako aj právnické osoby bez obmedzenia.
blog-stahovanie-plusim-02

Ako ušetriť na cene pri sťahovaní

Máte nervy zo sťahovania? Koľko zaplatím sťahovacej firme a čo keď mi niečo zničia? Ak sa dostatočne pripravíte, sťahovanie môžete mať z krku už za jeden deň.
blog-stahovanie-plusim-01

Sťahovacia služba: Čo všetko vám zabezpečí?

Niekoľkomesačné hľadanie nových kancelárskych priestorov, výber lokality, telefonáty a obhliadky, trochu stresu a chaosu a v neposlednom rade potreba zohnať spoľahlivú sťahovaciu službu. Čo od nej vlastne môžete čakať?