Sťahovanie Banská Bystrica - 0910 508 508

stahovanie-banska-bystrica

Sťahovacia firma PLUSIM Vám ponúka sťahovanie, kompletné sťahovacie služby, autodopravu a skladovanie v meste Banská Bystrica, ako aj na celom území Slovenskej republiky, tiež medzinárodné, zahraničné sťahovanie. Našimi hlavnými pobočkami sú Bratislava 0903 508 508, Košice 0902 508 508 a Banská Bystrica 0910 508 508.
Hlavným cieľom sťahovacej firmy PLUSIM je, aby každý náš zákazník bol maximálne spokojný s našimi sťahovacími službami. Ponuka našich sťahovacích služieb sťahovanie Banská Bystrica je sťahovanie domácností, bytov, malých a veľkých firiem, kancelárií, úradov, inštitúcií, skladov, archívov, prevádzok, klavírov, trezorov, ťažkých bremien, špeciálneho technologického vybavenia, sťahovanie serverov a technológií a samozrejme dopravné a skladovacie služby. Naša autodoprava patrí medzi jednotku na trhu. Sťahovanie PLUSIM presunie a dopraví Váš náklad kamkoľvek si budete želať. Neustále zlepšujeme portfólio našich služieb, ceny, technické a personálne vybavenie. Naši sťahováci sú pravidelne školení nielen na to, ako správne sťahovať, aby nepoškodili sťahované zariadenie, ale tiež v komunikácii s klientom pri sťahovaní. Našou snahou je, aby naši zákazníci mali pri sťahovaní zabezpečený maximálny možný komfort a profesionálnu úroveň služieb spojenú so sťahovaním. Naše doplnkové služby pri sťahovaní sú: upratovanie, čistenie, skladovanie, baliace služby, montáž a demontáž nábytku, montáž a demontáž technológií, vypratávanie a ekologická likvidácia nábytku, odvoz a likvidácia odpadu. Sťahovanie PLUSIM ponúka v meste Banská Bystrica vypratávanie bytov, domov, kancelárií, firmy, pivníc, skladov, garáží a rôznych objektov a následnú likvidáciu daných vecí. Zabezpečíme sťahovanie a vypratanie akéhokoľvek priestoru, likvidácia nábytku, ako aj odvoz rôzneho odpadu.
Vyriešime všetky starosti so sťahovaním za Vás. Náš skúsený tím je pripravený Vám poradiť a pomôcť aj s vybavovaním ďalších náležitostí súvisiacich s presťahovaním. Pre komplikované sťahovanie je náš tím pripravený poskytnúť aj služby projektového riadenia. Nebojte sa zveriť svoj majetok do našej starostlivosti. Je pre nás samozrejmosťou zabezpečiť ohľaduplný prístup k Vášmu majetku. Pri presťahovaní kancelárie, celej firmy, bytu, domácnosti, klavíra, či ťažkého bremena Vám poskytneme kompletný servis. Naši skúsení a profesionálni pracovníci s Vami dohodnú a preberú každý detail budúceho sťahovania v Banskej Bystrici. Vďaka rozsiahlemu vlastnému technickému a personálnemu zázemiu dokážeme pre Vás zabezpečiť cenovo veľmi výhodné sťahovacie služby. Orientačné ceny sťahovania sú uvedené v cenníku. V prípade potreby poskytujeme ZDARMA obhliadku na mieste sťahovania, vrátane presnej cenovej kalkulácie. pri sťahovaní v rámci mesta Banská Bystrica  nepočítame prejazdené kilometre , účtujeme len paušálny výjazd sťahovacieho vozidla. Pre viac informácií o našich cenách nás kontaktujte , alebo navštívte našu kalkulačku na výpočet ceny. Aj v Banskej Bystrici presťahujeme čokoľvek a kdekoľvek.

Ak požadujete kvalitu, komplexnosť a bývate v Banskej Bystrici a okolí, sťahovanie PLUSIM je to pravé cenovo bezkonkurenčné sťahovanie a autodoprava. Vďaka sťahovaniu PLUSIM ušetríte veľa zbytočného stresu a peňazí. Žiadne skryté náklady a poplatky. Naše sťahovanie funguje nonstop, presťahujeme Vás 24 hodín denne vrátane nocí, sviatkov a víkendov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky, PLUSIM sťahovanie Banská Bystrica 0910 508 508,  radi odpovieme Vaše otázky.