Sťahovanie Bratislava - 0903 508 508

stahovanie-bratislava

Sťahovacia firma PLUSIM Vám ponúka sťahovanie, kompletné sťahovacie služby, autodopravu a skladovanie v meste Bratislava a okolí, ako aj na celom území Slovenskej republiky a tiež medzinárodné, zahraničné sťahovanie a autodopravu. Našimi hlavnými pobočkami sú Bratislava 0903 508 508, Košice 0902 508 508 a Banská Bystrica 0910 508 508.
Hlavným čieľom našej sťahovacej firmy PLUSIM je, aby každý náš zákazník bol maximálne spokojný s našimi sťahovacími službami. Ponuka našich sťahovacích služieb sťahovanie Bratislava je sťahovanie domácností, bytov, spoločností, malých a veľkých firiem, kancelárií, úradov, inštitúcií, skladov, archívov, prevádzok, klavírov, trezorov, ťažkých bremien, špeciálneho technologického vybavenia, sťahovanie serverov a technológií a samozrejme dopravné a skladovacie služby. Naša autodoprava patrí medzi jednotku na trhu. Sťahovanie PLUSIM presunieme a dopravíme Váš náklad kamkoľvek si budete želať, ponúkame nie len dopravu v Bratislave, ale aj na celom území Slovenska a medzinárodnú dopravu. Našim hlavným cieľom je spokojný zákazník preto neustále zlepšujeme portfólio našich služieb, ceny a technické a personálne vybavenie. Naši sťahovací sú pravidelne školený nie len na to ako správne sťahovať, aby nepoškodili sťahovaný materiál, ale tiež v komunikácii s klientom pri sťahovaní a. Našim cieľom je aby naši zákazníci mali pri sťahovaní zabezpečený maximálny možný komfort a profesionálnu úroveň služieb spojenú so sťahovaním. Naše doplnkové služby pri sťahovaní sú: upratovanie, čistenie, skladovanie, baliace služby, montáž a demontáž nábytku, montáž a demontáž technológií, vypratávanie a ekologická likvidácia nábytku, odvoz a likvidácia odpadu. Sťahovanie PLUSIM ponúka aj vypratávanie bytov, domov, kancelárií, firmy, pivníc, skladov, garáží a rôznych priemyselných a iných objektov a následnú likvidáciu daných vecí v meste Bratislava. Zabezpečíme vypratanie akéhokoľvek priestoru, likvidácia nábytku, ako aj odvoz rôzneho odpadu. Poskytujeme v meste Bratislava vypratávanie bytov, domov, kancelárií, firmy, pivníc, skladov, garáží a rôznych objektov a následnú likvidáciu daných vecí v meste Bratislava a okolí. Zabezpečíme sťahovanie a vypratanie akéhokoľvek priestoru, likvidácia nábytku, ako aj odvoz rôzneho odpadu.
PLUSIM Sťahovanie Bratislava spokojnosť zákazníka prvoradá. Neustále pracujeme na zvyšovanie kvality poskytovaných služieb a rozširovaní celkového portfólia. Sťahovanie Bratislava a okolie zabezpečíme, aby táto stresová situácia ktorou sťahovanie bezpochyby je stane bezstarostnou záležitosťou a pre Vás ostane iba radosť z novej lokality a priestoru. Vyriešime všetky Vaše starosti so sťahovaním za Vás. Náš skúsený tým je pripravený Vám poradiť a pomôcť aj s vybavovaním niektorých náležitostí spojených so sťahovaním. Pre komplikované sťahovanie je náš tím pripravený poskytnúť aj služby projektového riadenia. Nebojte sa zveriť Váš majetok do našej starostlivosti. Zabezpečíme ohľaduplný prístup k Vášmu majetku čo je u nás samozrejmosťou. Pre sťahovanie kancelárie, celej firmy, bytu, klavíra, či ťažkého bremena Vám vždy poskytneme kompletný servis.
Náš skúsený a profesionálny tím s Vami dohodne a preberie každý detail budúceho sťahovania v Bratislave. Naše sťahovacie služby napriek tomu, že ponúkame maximálnu profesionalitu stojí bezkonkurenčnú cenu. Orientačné ceny sťahovania sú uvedené v cenníku. Radi pre Vaše sťahovanie pripravíme ZDARMA cenovú ponuku na mieru, taktiež zabezpečíme osobnú obhliadku. V prípade potreby poskytujeme ZDARMA obhliadku na mieste sťahovania, vrátane presnej cenovej kalkulácie. Pri sťahovaní v rámci mesta Bratislava nepočítame prejazdené kilometre, účtujeme len paušálny výjazd sťahovacieho vozidla. Pre viac informácií o našich cenách nás kontaktujte, alebo navštívte kalkulačku, alebo cenník. V Bratislave presťahujeme všetko.

Ak požadujete kvalitu, komplexnosť a bývate v Bratislave a okolí PLUSIM Sťahovanie BRATISLAVA je to pravé cenovo bezkonkurenčné a lacné sťahovanie a autodoprava. Vďaka sťahovaniu PLUSIM ušetríte kopec stresov a peňazí. Žiadne skryté náklady a poplatky. Naše sťahovanie funguje nonstop, presťahujeme Vás 24 hodín denne vrátane nocí, sviatkov a víkendov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky radi odpovieme Vaše otázky. Tešíme sa na spoluprácu s Vami. PLUSIM sťahovanie Bratislava 0903 508 508.