Sťahovanie Košice - 0902 508 508

stahovanie-kosice

Sťahovacia firma PLUSIM Vám ponúka sťahovanie, kompletné sťahovacie služby, autodopravu a skladovanie v meste Košice, ako aj na celom území Slovenskej republiky, tiež medzinárodné, zahraničné sťahovanie a autodopravu. Našimi hlavnými pobočkami sú Bratislava 0903 508 508, Košice 0902 508 508 a Banská Bystrica 0910 508 508.
Hlavným cieľom sťahovacej firmy PLUSIM je, aby každý zákazník bol maximálne spokojný s našimi sťahovacími službami. Ponuka našich sťahovacích služieb sťahovanie Košice je sťahovanie domácností, bytov, malých a veľkých firiem, kancelárií, úradov, inštitúcií, skladov, archívov, prevádzok, klavírov, trezorov, ťažkých bremien, špeciálneho technologického vybavenia, sťahovanie serverov a technológií a samozrejme dopravné a skladovacie služby. Naša autodoprava patrí medzi jednotku na trhu. Sťahovanie PLUSIM presunie a dopraví Váš náklad kamkoľvek si budete želať. Neustále rozširujeme portfólio našich služieb, ceny,  technické a personálne vybavenie. Naši sťahováci sú pravidelne školení nielen na to, ako správne sťahovať, aby nepoškodili sťahované zariadenie, ale rovnako aj v komunikácii s klientom pri sťahovaní. Našou snahou je, aby naši zákazníci mali pri sťahovaní zabezpečený maximálny možný komfort a profesionálnu úroveň služieb spojenú so sťahovaním. Naše doplnkové služby pri sťahovaní sú: upratovanie, čistenie, skladovanie, baliace služby, montáž a demontáž nábytku, montáž a demontáž technológií, vypratávanie a ekologická likvidácia nábytku, odvoz a likvidácia odpadu. Sťahovanie PLUSIM ponúka v meste Košice vypratávanie bytov, domov, kancelárií, celej firmy, pivníc, skladov, garáží a rôznych objektov a následnú likvidáciu daných vecí v meste Košice a okolí. Zabezpečíme sťahovanie a vypratanie akéhokoľvek priestoru, likvidácia nábytku, ako aj odvoz rôzneho odpadu. Vyriešime všetky starosti so sťahovaním za Vás. Náš skúsený tím je pripravený Vám poradiť a pomôcť aj s vybavovaním ďalších náležitostí súvisiacich s presťahovaním. Pre komplikované sťahovanie je náš tím pripravený poskytnúť aj služby projektového riadenia. Nebojte sa zveriť Váš majetok do našej starostlivosti. Je pre nás samozrejmosťou zabezpečiť ohľaduplný prístup k Vášmu majetku. Pri presťahovaní kancelárie, celej firmy, bytu, domácnosti, klavíra, či ťažkého bremena Vám vždy poskytneme kompletný servis.
Naši skúsení a profesionálni pracovníci s Vami dohodnú a preberú každý detail budúceho sťahovania v Košiciach. Vďaka rozsiahlemu vlastnému technickému a personálnemu zázemiu dokážeme pre Vás zabezpečiť cenovo veľmi výhodné sťahovacie služby. Orientačné ceny sťahovania sú uvedené v cenníku.  V prípade potreby poskytujeme ZDARMA obhliadku na mieste sťahovania, vrátane presnej cenovej kalkulácie. Pri sťahovaní v rámci mesta Košice nepočítame prejazdené kilometre, účtujeme len paušálny výjazd sťahovacieho vozidla. Pre viac informácií o našich cenách nás kontaktujte, alebo navštívte kalkulačku na výpočet ceny, či cenník. V Košiciach presťahujeme čokoľvek a kdekoľvek.

Ak požadujete kvalitu, komplexnosť a spoľahlivosť a bývate v Košiciach a okolí, sťahovanie PLUSIM  je to pravé cenovo bezkonkurenčné sťahovanie. Vďaka sťahovaniu PLUSIM ušetríte veľa zbytočného stresu a peňazí. Žiadne skryté náklady a poplatky. Naše sťahovanie funguje nonstop, presťahujeme Vás 24 hodín denne vrátane nocí, sviatkov a víkendov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky, PLUSIM sťahovanie Košice 0902 508 508, radi odpovieme Vaše otázky.