Sťahovanie Košice

Sťahovacia firma PLUSIM Košice ponúka kompletné sťahovacie služby a dopravu v meste Košice a okolí, rovnako aj na území celého Slovenska i v zahraničí.

Plánujete sťahovanie a hľadáte v Košiciach spoľahlivú sťahovaciu firmu? Obráťte sa na sťahovanie PLUSIM Košice. Našim hlavným cieľom je spokojnosť každého zákazníka s našimi službami. Využite naše cenovo dostupné profesionálne sťahovacie služby v meste Košice. Sťahovanie PLUSIM pre vás pracuje rýchlo, kvalitne a zodpovedne20 rokov.

O vaše sťahovanie bez stresu sa v Košiciach postarajú skúsení, profesionálni sťahováci, vždy ochotní pomôcť. Kontaktujte nás e:kosice@plusim.sk alebo 0902 508 508, radi vám zodpovieme akékoľvek otázky, prípadne dohodneme osobnú obhliadku miesta sťahovania (zdarma).

Sťahovanie Košice zabezpečuje tieto hlavné činnosti:

Každý klient je pre nás jedinečný, preto vám radi pripravíme sťahovanie na mieru. Spoľahlivo vás prevedieme celým procesom sťahovania. S nami bude sťahovanie pre vás bezstarostnou záležitosťou. 

Rozumieme, že aj cena za sťahovanie v Košiciach je pre vás dôležitá. Našou výhodou je, že práve vďaka rozsiahlemu vlastnému technickému a personálnemu zázemiu dokážeme pre vás zabezpečiť cenovo veľmi výhodné sťahovacie služby v meste Košice.

Na výpočet orientačnej ceny za sťahovanie môžete využiť našu kalkulačku. V prípade, že máte záujem o presnejšiu kalkuláciu vyplňte prosím dopyt na cenovú ponuku a my vás budeme obratom kontaktovať.

Ak sme vás presvedčili o našej kvalite a spoľahlivosti a rozhodli ste sa ihneď využiť naše sťahovacie služby, odošlite nám, prosím, vyplnenú objednávku. Ak ešte trošku pochybujete, pozrite si naše referencie, alebo povedali o nás

Rozumieme vám aj sťahovaniu, preto vám ponúkame aj široký balík doplnkových služieb, ktoré zvýšia váš komfort: