VIP sťahovanie

VY RELAXUJETE, KÝM MY SŤAHUJEME

VIP sťahovanie je unikátna služba, ktorá odbremeňuje klienta od všetkých starostí spojených so sťahovaním. Zverte sa do našich rúk a spríjemnite si presun Vášho majetku na nové miesto.

Svojpomocné sťahovanie dávno nie je atraktívne.

» čítať viac …

Mnohí naši zákazníci pochopili, že v skutočnosti neušetria, pretože sa zaväzujú svojim priateľom a rodine a riskujú poškodenie majetku a zdravia. Uznajte sami: Ak zakúpite nehnuteľnosť za 150.000 EUR, za presťahovanie zaplatíte priemerne 500 EUR. Oplatí sa riskovať zdravie a majetok?

My Váš plán presunu prekonzultujeme na osobnej obhliadke, alebo nás navštívite v našej spoločnosti. Pomôžeme Vám s prípravou, upozorníme na detaily, pripravíme plán a rozpočet. Preberieme aktivitu, diskrétne a profesionálne zabalíme Vašu domácnosť do špičkových baliacich materiálov s akcentom na citlivé osobné predmety a elektroniku. Zariadenie prepravíme vlastným vozovým parkom do nových priestorov, umiestnime, vybalíme, upraceme zvyšky baliacich materiálov. V prípade potreby zabezpečíme dočasné uskladnenie predmetov v našom sklade, alebo likvidáciu nepotrebných predmetov na skládke.

VIP sťahovanie zahŕňa aj maximálnu mieru ochrany súkromia. V prípade potreby sme pripravení podpísať na celý projekt NDA (non-disclosure agreemen).

Služby v mieste nakládky

– Dodanie baliaceho materiálu, demontáž, balenie…
– Po nevyhnutnej demontáži a zabalení naložíme sťahované predmety do nákladného auta, alebo v prípade medzinárodného sťahovania do prepravných kontajnerov. Nasleduje transport cestnou, železničnou, leteckou, riečnou alebo námornou dopravou
– Špeciálny dôraz kladieme na vzácne predmety, ako sú obrazy, sochy, šperky, elektronika a iné cennosti. V prípade potreby zabezpečíme ochranu prevozu bezpečnosťou službou

Služby v mieste určenia

– Sťahované predmety vyložíme do nových priestorov v mieste určenia, vybalíme, zmontujeme a rozmiestnime podľa priania zákazníka. Domácnosť upraceme, postaráme sa o odvoz a ekologickú likvidáciu baliacich materiálov
– Zabezpečíme nákup zariadenia podľa vami zostaveného nákupného zoznamu,  jeho dovoz na miesto určenia, následné zloženie a rozmiestnenie podľa vašich predstáv (napr. Ikea,…)
– V prípade medzinárodného sťahovania sa postaráme o všetky colné formality

Služba VIP sťahovanie je poistená voči spôsobeným škodám až do výšky 800.000 EUR. V prípade zvýšených nárokov zabezpečíme pripoistenie na požadovanú hodnotu. Na vzniknutú škodu nie sme pyšní, ale postavíme sa za Vás a zabezpečíme v našej réžii všetko potrebné na likvidáciu poistnej udalosti a náhradu škody.