USKLADNENIE v SKLADE PLUSIM

PLUSIM SKLAD

USKLADNENIE v SKLADE PLUSIM – jednoduché a pohodlné uloženie čohokoľvek

Ponúkame dočasné, aj dlhodobé uskladnenie, resp. uloženie nábytku, sezónneho mobiliáru, pracovných pomôcok, tovaru a rôznych iných vecí v našich skladových priestoroch . Skladovanie je určené pre fyzické osoby (ako napr. domácnosti) a rovnako aj právnické osoby (ako napr. firmy, živnostníkov,…)  bez obmedzenia.

DOMÁCNOSTI

Potrebujete na určitý čas uskladniť svoje veci?

Bežní ľudia sa často stretávajú s rôznymi situáciami, kedy potrebujú na určitý čas niekam uložiť svoje osobné veci. Jedná sa o prípady, keď rekonštruujú priestory vo svojom súčasnom byte a potrebujú ich dočasne vyprázdniť, alebo sa plánujú sťahovať a zariaďujú nový byt (stavebné práce meškajú a nemajú kam dať už dodaný stavebný materiál, novú sedačku, novú kuchynskú linku,…), príp. nemajú kam dať sezónny záhradný nábytok alebo zdedený nábytok po príbuzných.

Zvykom je riešiť takéto situácie svojpomocne, ale keď nie je k dispozícii vlastná pivnica, podkrovie alebo garáž, prvou vecou, ktorá napadne je obvolať rodinu a priateľov a takto nájsť  nejaké voľné miestečko.  My máme na našom sklade PLUSIM riešenie pre tieto situácie a ponúkame možnosť jednoducho a pohodlne uskladniť osobné veci na taký dlhý čas, aký bude potrebovaný. Okrem uskladnenia v sklade ponúkame aj doplnkové služby, ktoré vás úplne odbremenia od akýchkoľvek starostí. To znamená, že naši profesionálni pracovníci prídu k vám, dôkladne zabalia a označia každú jednu vec, ktorú nám zveríte do starostlivosti. Následne ich vlastnými kapacitami prevezieme do skladu PLUSIM a bezpečne uložíme podľa vašich požiadaviek, buď v regáloch alebo na voľnej ploche, aby ste mali kedykoľvek prístup k vašim veciam a mohli s nimi manipulovať. V prípade potreby vieme pre vás zabezpečiť aj ďalšie neštandardné služby, napr.  keď budete mať u nás uložené obklady na rekonštrukciu vašej kúpeľne, počas prebiehajúcich prác vo vašom byte vieme vlastnými kapacitami kedykoľvek dopraviť vami požadované množstvo materiálu na miesto určenia.

Jednou z prvých vecí, ktorá vás určite napadne, je, že takýto spôsob uskladnenia osobných vecí bude drahá záležitosť, ale nie je tomu tak.  V závislosti od typu nábytku a jeho možnosti uskladnenia hovoríme o cca 10 m3 v prípade jednej izby. Cena v prípade uloženia v regáloch , resp. na voľnej ploche je na 0,35 EUR / 1 m3 za deň, čo v porovnaní s finančnou hodnotou, ktorú majú uskladnené veci a rovnako aj ich osobnou hodnotou pre vás, predstavuje zanedbateľnú čiastku. Veľmi dôležité je zdôrazniť, že v našom sklade PLUSIM vždy platíte len za reálne miesto a čas (to znamená, že si nemusíte miesto prenajať na celý mesiac, keď ho potrebujete len dva týždne). Najväčšou pridanou hodnotou našich služieb je, že vás odbremeníme od akýchkoľvek starostí.

FIRMY

Aj firmy, podnikatelia  a živnostníci riešia počas svojej činnosti situácie, kedy potrebujú dočasne alebo dlhodobo uskladniť svoje zariadenie, resp. osobné veci, ako napr. sťahovanie, rekonštrukcie a úpravy interiérov, pri ktorých je potrebné vyprázdniť priestory, uskladnenie sezónneho reštauračného zariadenia, prípadne zariadenia, ktoré používajú príležitostne pri svojej podnikateľskej činnosti (kulisy, reklamné a propagačné predmety, ….), prípadne ich obchod v sezóne rastie a je potrebné dočasne zväčšiť skladovacie kapacity. Aj v takýchto prípadoch ponúkame riešenie a možnosť uskladnenia v našom sklade PLUSIM. V súčasnosti sú veľmi populárne aj eshopy, ktoré často prevádzkujú malé firmičky „priamo z obývačky, či z garáže“, keďže im v podstate stačí mať k práci telefón a notebook. Aj pre nich ponúkame zaujímavý balík služieb, ako napr. dovoz tovaru, ktorý predávajú, jeho uskladnenie, rozbalenie, kontrola, evidencia, následné zabalenie a odvoz konečnému klientovi, a to všetko vlastnými kapacitami.